Inspirace a bytové doplňky ve skandinávském stylu

Kniha The Scandinavian Home

Neohodnoceno
699 Kč –21 %
314a
699 Kč –21 % 549 Kč
Skladem

Interiors inspired by light

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha plná fotografií klasických i současných skandinávských interiérů v Dánsku, Norsku, Švédsku a Finsku. Tato sbírka úžasných interiérů obohatí každého čtenáře, který má rád skandinávský styl.
Niki Brantmark, majitelka interiérového blogu My Scandinavian Home, Vám představí širokou ukázku krásných interiérů, v kterých můžeme vidět typický skandinávský životní styl.
Skandinávie je proslulá svým výrazným stylem: domy jsou jednoduché a jejich tvar a funkce jsou kombinovány, aby vytvořily esteticky příjemné a praktické interiéry. Lidé se inspirují především světlem, kterého je dostatek v létě, ale málo v zimě, a návrhy domů využívají maximálního množství přirozeného světla, které vstupuje do domu, a umožňuje obyvatelům, aby si co nejvíce využívali i venkovního života během léta.
Další důležitý vliv má příroda a počasí, domovy jsou v zimních měsících teplé a útulné, často zde najdeme krby nebo krbová kamna, dřevo a přírodní materiály.

autorka Niki Brantmark, píše blog My Scandinavian Home, který je velmi oblíbený po celém světe, získal přes 15 milionů zhlédnutí. Před několika lety se přestěhovala z Londýna do Švédska.
pevná vazba, 22,5 x 26 cm, 176 str., v angličtině