Inspirace a bytové doplňky ve skandinávském stylu

Kid's Concept

Kid's Concept je známá značka především mezi rodiči batolat a jejich výrobky jsou prodávány v mnoha zemích po celém světě.
Společnost byla založena v roce 2007 s nadšením vytvářet produkty s úmyslem, aby „děti byly dětmi“, dát dětem příležitost bezpečného a hravého dětství plného radosti ze hry. Všechny hračky mají svůj vlastní design, který se zameřuje především na funkci, přitažlivost a promyšlenost detailů. Kid's Concept klade velký důraz na kvalitu a odolnost svých výrobků a na bezpečnost dětí. S dekoracemi zútulníte každý dětský pokoj nebo hrací koutek.

Kolekce NEO je inspirována dobou kamennou a neolitickou. Vrací nás zpět do doby kamenné s pazourky, sopkami a skalnatými horami. Inspirací jsou i mamuti a další vzrušující tvorové. Převládajícími barvami je světle šedá, černá a bílá v kombinaci s čistým dřevem. Jemné barvy jako hořčičně žlutá a světlé pastelové tóny dávají dětskému pokoji moderní nádech.

Máte doma malou kuchařku nebo pekařku? Pak máme pro Vás ty správné produkty. S naší oblíbenou řadou Kid's BISTRO mohou děti péct, vařit jídlo na sporáku, servírovat kávu a dělat pokrmy, přesně jako to děláme každý den my dospělí. Děti nás rádi napodobují a dětské kávovary, toustovače a další kuchyňské spotřebiče inspirují jejich představivost. Mohou si s panenkou, plyšákem nebo kamarády vytvořit vlastní čajovou párty a servírovat pečivo, dorty a zmrzlinu a užít si tak spoustu zábavy.

V kolekci EDVIN se můžete setkat s mnoha švédskými lesními zvířaty. Los, liška, medvěd, veverka, králík a malá lesní myš. Barvy hraček jsou v měkkých tlumených pastelových barvách.

 

Cena

399989
1399989
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem